Evleneceksen Gel 13 Şubat Fatma Kaan Görüşmesi Son Durum

Evleneceksen Gel bugünkü bölümde Kaan’ın son görüşmesinden kalan sonuç açıklanacak. Kaan, Solmaz’dan ayrıldıktan sonra taliplerini kabul etmeye başladı. Diğer yandan Fatma ve Halil güçlerini Kaan’a karşı birleştirip verip veriştirdi.

Aynı zamanda Kaan’a Bosna’lı Fatma talip oldu ve tam bir karmaşanın içerisinde kaldı.

“Evleneceksen Gel”de bugün; Solmaz’ın jestine olumsuz dönen Kaan gönlünün sultanını bulabilecek mi?

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.