Evleneceksen Gel 14 Şubat Sevgililer Günü Büyük Sürpriz

Evleneceksen Gel 14 Şubat 2017 Salı 15:00’te sevgililer günü sürprizleriyle Show TV’de ekranlara gelecek. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel programı hafta içi her gün Show TV’de
Romantik sürpriz

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yalnız kalplerin seslerini duyurdukları “Evleneceksen Gel”, romantizm yüklü bir bölümle ekrana gelecek. Sevgililer Günü sürprizinin yaşanacağı programda, “Büyük sürprizi kim, kime yapacak?” yapacak sorusu canlı yayında cevap bulacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.