Nurselin Evi 14 Şubat Tülin İriş Şık Hırka Yapımı

Nursel’in Evinde bugün Tülin İriş var. Ünlü Örgü Uzmanı Tülin İriş şık hırka yapılışını anlatacak. Her salı perşembe Show Tv’de Nursel Engin’in programına konuk olan Tülin İriş’in örgü modelini kaçırmayın.

Günün 2. Konuğu Diyet Uzmanı Çağatay Demir olacak.
Nursel’in Evi’nde “Sevgililer Günü“ne özel “Derya ve Eren Yılmaz” çiftinin sunumuyla yemek tarifleri ekranlara gelecek.

Nursel Ergin, kadınları ekrana kilitleyen programı Nursel’in Evinde, Sevgililer Günü’nü Derya ve Eren Yılmaz çiftiyle kutlayacak. Derya Hanım, eşi Eren Bey için gül mantısı yaparken Eren Bey de eşi için Ali nazik hazırlayacak. Örgü tasarımcısı Tülin İriş’in şık hırka örmeyi göstereceği programın son konuğu beslenme ve diyet uzmanı Çağatay Demir ise bel çevresinin neden kalınlaştığını, ideal bel ölçüsünün ne olması gerektiğini anlatacak.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek.

Nursel’in Evi 13 Şubat 2017 Pazartesi 12:00’de Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.