Nurselin Evi 15 Şubat 2017

Nursel’in Evibugünkü konukları Kilis’ten olacak. Kilis’in yöresel lezzetlerini ekranlara taşıyan Yelda Bedir, karnabahar mücveri yapacak. Mutfaktaki malzemelerle doğal güzellik formüllerini hazırlayacak isim Suna Dumankaya oluyor.

Nurselin Evi 15 Şubat Çarşamba 2017 Çarşamba 12:00’de Show TV’de

Kadın kuşağının sevilen programlarından “Nursel’in Mutfağı”nda Nursel Ergin ilk olarak Yelda Bedir ile geleneksel bir Kilis yemeği olan teşrube ile mücver severler için farklı bir alternatif olan karnabahar mücveri yapacak. İkinci bölümde ise HT Magazin yazarı bitki bilim ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya, mutfaktaki malzemelerle yapılabilecek doğal güzellik formülleri verecek.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek.

Nursel’in Evi 13 Şubat 2017 Pazartesi 12:00’de Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.