Evleneceksen Gel 15 Şubat İsmican ve Murat Barışacak mı ?

Evleneceksen Gel programında 3 sezondur devam eden aşk rüzgarı bugün yine ekranlara taşınacak. İsmican ve eski nişanlısı Fransızca tercümanı Murat’a yaptığı sürpriz güne damgasını vuracak.

Evleneceksen Gel 15 Şubat 2017 Çarşamba 15:00’te Eski nişanlılar BUZLARI eritecek mi?

Yalnız kalplerin seslerini duyurduğu “Evleneceksen Gel”, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Programın bugünkü bölümüne, İsmican’ın Fransızca tercümanı Murat’a yaptığı büyük sürprizin yankıları damga vuracak. İki eski nişanlı arasındaki buzların eriyip erimeyeceği sorusu canlı yayında cevap bulacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.