Evleneceksen Gel 16 Şubat Kamilla Kaan Görüşmesi Son Durum

Evleneceksen Gel Kamilla’ya talip oldu. Görüşmeyi kabul eden Kamilla, Kaan’ı kendi çizgime yakın buluyorum dedi fakat bu durum nasıl sonuçlanacak henüz net değil. Kaan “aklımdaki isim Oxford’lu Kamilla” deyince Solmaz şoke oldu ve sinirler gerildi. Kaan ve Kamilla görüşmesi bugün kaldığı yerden devam edecek. Henüz nasıl bir sonuç olacağı bilinmiyor ama Solmaz’ın bu işi bozacağı kesin gözüyle görülüyor.


Kaan’a aşık olduğunu her zaman dilinden düşürmeyen Solmaz kendine eş adayı arıyor.

Evlenmek isteyenlerin ilk adresi “Evleneceksen Gel” Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekran yolculuğuna devam ediyor. Programda bugün Senegalli Sylveria ile Tolga’nın üzerinde yine kara bulutlar toplanmıştır. İkili için artık karar zamanı. Ya yeni talip bekleyecekler ya da birbirlerine bir şans daha verecekler.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.