Nurselin Evi 17 Şubat 2017

Nursel Ergin’e bugünkü bölümde Genel Cerrahi uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy konuk olacak. Varis ve Bacak sağlığı konusunda bilgilendirici sohbet eden Murat Aksoy’u sakın kaçırmayın.

Nursel’in evi günün menüsü ise Mukaddes Kaya Görmüş tarafından yapılacak. Falafel ve Saltanat pilavı tarifleri saat 12:00’de Show TV’de yayınlanıyor.

Yüzünden gülümsemesi eksik olmayan Nursel Ergin’in sunduğu, “Nursel’in Evi” kadınlara hayata dair ipuçları vermeye devam ediyor. İkinci bölümde ise örgü tasarımcısı Tülin İriş, çift taraflı, iki renkli şal yapımını seyircilerle paylaşacak.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek.

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.