Evleneceksen Gel 17 Şubat Güzel ve Anıl Son Durum

Evleneceksen Gel bugünkü bölümde Kamilla ve Solmaz arasında gerginlik devam ediyor. Kaan talip olduğu Kamilla’nın başını da derde sokuyor. Kaan güzel bir şekilde devam etmek istiyordu fakat, Solmaz sürekli laf sokuşturmaya çalışınca işler değişiyor.
İstanbul boğazında teklif almak isteyen Kamilla ile Kaan arasında bakalım neler yaşanacak..

Evleneceksen Gel 17 Şubat 2017 Cuma 15:00’de Görüşmeler devam ediyor

Seda Sayan-Uğur Arslan ikilisi “Evleneceksen Gel”de, ekranlardan mutluluk dağıtmaya devam ediyor. Güzel ile Anıl arasındaki görüşmede büyük sürprizin yaşanacağı programda her zaman olduğu gibi locadaki isimler, talipleriyle görüşmeye devam edecek.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.