Nurselin Evi 21 Şubat Tülin İriş krokodil şal örme

Nursel’in Evi bugün sağlık sohbetleriyle canlı yayına geliyor. Nursel Engin’in bugünkü konuğu Çağatay Demir’le spor yaparken nasıl beslenilmesi gerektiği konuşulacak.

Günün diğer konuğu ünlü örgü uzmanı Tülin İriş olacak.
Nursel’in Evi 21 Şubat 2017 Salı 12:00’de Show TV’de

Spor yaparken nasıl beslenmeli?
Kadın kuşağının ilgiyle takip edilen programlarından Nurselin Evinde Nursel Ergin olarak konuğu Sıdıka Akbaş ile Bolu yöresinin geleneksel yemeği kedi batmaz ve patlıcanlı yelpaze kebabının yapımını gösterecek. Örgü tasarımcısı Tülin İriş’in krokodil şal örmeyi göstereceği programın son konuğu beslenme ve diyet uzmanı Çağatay Demir ise spor yaparken nasıl beslenilmesi gerektiğini anlatacak.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek.

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.