Evleneceksen Gel 16 Mart Nurullah Cansel’i ailesiyle tanışmaya götürecek mi?

Evleneceksen Gel 16 Mart perşembe günü Göözler Nurullah ve Cansel’in üzerinde olacak.
Evleneceksen Gel 16 Mart 2017 Perşembe 15:00’de Show TV’de
Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın ev sahipliğindeki “Evleneceksen Gel”de bugün gözler, Nurullah ile Cansel’de olacak. Canlı yayında, “İkili arasındaki yakınlaşma nikahla noktalanacak mı?”, “Nurullah Cansel’i ailesiyle tanışmaya götürecek mi?” soruları cevap bulacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.