Evleneceksen Gel 21 Mart 2017 Sylveria Talibi Kim

Evleneceksen Gel 21 Mart Salı günü loca adaylarından Sylveria sürpriz bir taliple karşılaşacak. Evleneceksen Gel bugünkü bölüm 15:00’te Show TV’de

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın üstlendiği “Evleneceksen Gel”in bugünkü bölümüne sürpriz talip damga vuracak. Locanın öne çıkan isimlerinden Senegalli güzel Sylveria’ya gelecek olan talip herkesi şaşırtacak.

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.