Nurselin Evi 22 Mart 2017

Nursel’in Evi 22 Mart 2017 Çarşamba 12:00’de Nursel’in bugünkü konuğu Erkan Şamcı bahçesi olmayanlara sebze ekim önerileri yapılacak.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak.

Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek. Nursel’in Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Tasarımdan yemeğe, örgüden sağlığa kadınlara dair her konunun ele alındığı Nursel’in Evi, yine keyifli bir bölümle ekrana gelecek. Nursel Ergin, ilk olarak mutfaktaki konuğu Nilgün Öğretici ile “nohutlu kol böreği” ve “köfteli brüksel lahanası” tarifi verecek. Ergin’in ikinci konuğu ekolojik yaşam uzmanı Erkan Şamcı ise bahçesi olmayanlar için saksıda sebze ekimini gösterecek.

Nursel Ergin’in sunduğu “Nursel’in Evi” Show TV ekranlarında hafta içi hergün 11.45’te. Kaçırmayın!

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.