Evleneceksen Gel 22 Mart 2017 Nurullah prensesini arıyor

Evleneceksen Gel 22 Mart 2017 Çarşamba 15:00’de Show Tv’de ekranlara gelecek. Uzun süredir bir dikiş tutturamayan Nurullah prensesini arıyor.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen “Evleneceksen Gel”, yine mutluluğu arayanların adresi olacak. Programda bugün gönlünün prensesini arayan Nurullah yeni adaylarla görüşecek. “Kendisine talip olan kızlar arasından prensesini bulabilecek mi?” sorusu cevap bulacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.