Bir Yastıkta Kocayalım 23 Mart Hatice Teyze ile Konsept

Bir Yastıkta Kocayalım 23 Mart 2017 13.00’de TRT1 Ekranlarında! Hatice teyze ve kızlar arasında konsept problemi yalanıyor. Hatice teyze ile uzlaşamayan kızlar bakalım neler yapacak..

Gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan program, “Evlilik nedir?”, “Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?”, “Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?”, “Neden boşanmalar bu kadar artıyor?” gibi sorulara cevap arayacak. Ekran başındakileri hayrete düşürecek, mutlu edecek ve yol gösterecek pek çok unsuru içinde barındıran “Bir Yastıkta Kocayalım” ülkemizde artan boşanma sayılarına çözümsel bir yaklaşım getirirken, evlilikte yapılan hataları da göz önüne serecek.

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getirecek. “Bir Yastıkta Kocayalım” isimli 20 Şubat Pazartesi günü ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında olacak.

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.