Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan Paris’te Ne Yaptı?

Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan Paris’te Ne Yaptı? 27 Mart 2017 Pazartesi 15:00

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın ev sahipliğindeki “”Evleneceksen Gel”, izleyenleri bugün Paris’e götürecek. “Çiçeği burnunda çift Solmaz ve Kaan, Paris’te neler yaptı?” sorusu, ikilinin Paris gezisinden romantik görüntülerle ekrana taşınacak.
Show 15.00

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan’ın Nişanı

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.