Anne 28 Mart 2017 Zeynep Turna’yı Bulacak mı?

Anne 28 Mart 2017 Salı 20:00 STAR TV ekranlarında

Turna kardeşi Ahmet ile yeni sorumluluklar üstleniyor

Zeynep’in öldü zannettiği Turna için ise hayat İstanbul’un bir başka köşesinde devam etmektedir. Zeynep’in kendisini çoktan terk ettiğini düşünen Turna’nın hayatındaki en önemli değişiklik 1 yaşına yaklaşan kardeşi Ahmet’in varlığıdır. Zeynep Turna’dan habersiz yeni hayatını sürdürürken Turna da yokluklar içinde kardeşine annelik etmeye çalışmaktadır.
Ahmet’in doğması Şule ve Cengiz’i pek etkilememiştir. Onlar halen iki çocuğa da annelik babalık yapmaktan uzak, pavyon köşelerinde perişan hayatlarına aynen devam ederler. Ancak o alemlerde de işler değişmekte, şartlar Şule’yi önemli bir yol ayrımına doğru sürüklemektedir.

Zeynep ve Turna’nın birbirlerinden habersiz hayatları sürüp giderken Gönül’ün Turna’nın hayatta olduğunu öğrenmesi her şeyi altüst eder. Gönül, kendilerine Turna’nın öldüğü yalanını söyleyenin kim olduğunu ortaya çıkaracak ve onunla yüzleşecektir. Fakat işi ve evliliği yolunda giden, hayatını daha yeni düzene koymuş kızına Turna’nın yaşadığını söyleyip söylememe konusunda kendi içinde büyük savaşlar verir…
Star 20.00

Anne 28 Mart 2017 Salı 20:00
STAR, 20:00

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.