Evleneceksen Gel 28 Mart 2017 Anıl’dan Güzel’e Tektaşlı teklif olacak mı?

Evleneceksen Gel Anıl’dan Güzel’e Tektaşlı teklif olacak mı? Evleneceksen Gel 28 Mart salı bugünkü bölümde bakalım neler olacak

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın ev sahipliğindeki “Evleneceksen Gel”, yine sürpriz buluşmalara sahne olacak. Yalnız kalplerin seslerini duyurdukları programda, “Güzel muradına eriyor mu?”, “Anıl, Güzel’e çok istediği tektaş yüzükle evlilik teklifi edecek mi?” soruları yanıt bulacak.

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.