Nurselin Evi 28 Mart Tülin İriş delikli işlemeli şal yapımı

Nurselin Evi 28 Mart 2017 Tülin İriş delikli işlemeli şal yapımını anlatacak. Nursel Ergin’in sunduğu “Nursel’in Evi” Show TV ekranlarında hafta içi hergün 11.45’te. Kaçırmayın!

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak.

Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek. Nursel’in Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin’in sunumuyla ekran yolculuğunu sürdüren “Nursel’in Evi”nde yine leziz tarifler izleyenlerle paylaşılacak. Ergin, konuğu Esin Akan ile ipli poğaça ve beşamel soslu patlıcan musakka yapacak. İkinci bölümde ise örgü tasarımcısı Tülin İriş, delikli işlemeli şal yapımını gösterecek.

Nursel Ergin’in sunduğu “Nursel’in Evi” Show TV ekranlarında hafta içi hergün 11.45’te. Kaçırmayın!

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.