Zahide Yetiş 31 Mart 2017 Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı 31 Mart 2017 Cuma günü “üç aylar” üzerine sohbet edilecek. Zahide Yetiş’in sunumuyla her cuma konuk olan Mustafa Karataş’ın bugünkü programını kaçırmayın.

Sağlığa ve hayata dair tüm konuların ele alındığı “Zahide Yetiş’le”nin ilk bölümünde fitoterapi uzmanı Dr. Ümit Aktaş, sağlıklı ve genç kalmak için evde yapılabilecek doğal tarifler verecek.

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü “Zahide Yetiş son bölümde, dertlere derman olmaya devam ediyor. Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor.
Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

Zahide Yetiş’le sunumuyla ekrana gelen “Cuma Sabahı”nda, Prof. Dr. Mustafa Karataş dini konularda izleyenleri bilgilendirmeye devam ediyor. Ekran karşısındakilerin merak ettikleri soruları Karataş’a yöneltebildikleri programda bu hafta hastalıklar, sabır, üç aylar, dualar ve ibadetler konuları ele alınacak.

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…
Aradığınız herşey “Zahide Yetiş’le”de…

Zahide Yetiş 28 Mart 2017 salı 09:30’da Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.