Evleneceksen Gel 31 Mart 2017 Özlem ve Ömür Ayrılacak mı?

Evleneceksen Gel 31 Mart 2017 Cuma gnü programda işler karışıyor. Evliliğe doğru yürüyen Ömür ve Özlem’e engel olan ne?
İşler karıştı

Ev sahipliğini Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın üstlendiği “Evleneceksen Gel”, hafta içi her gün canlı yayınla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Mutlu bir yuva kurmak isteyenleri buluşturan programın bu bölümüne Nurullah damga vuracak. Locanın öne çıkan isimlerinden Nurullah, aldığı kararı canlı yayında açıklayacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın ev sahipliğindeki “Evleneceksen Gel”, hafta içi her gün canlı yayınla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Programın bu bölümünde, karşılarına çıkan tüm olumsuzluklara rağmen evliliğe doğru yürümeye çalışan Ömür ile Özlem’in mutluluğuna neyin engel olduğu sorusunun yanıtı aranacak.

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.