İyi Fikir Kilo Verme ve Beslenme

Sağlıklı kilo verme ve doğru beslenmenin püf noktaları iyi fikir’de anlatıldı. Ece Erken’in sunduğu TRT 1 programında soğuk alğınlığı ve bağışıklığı güçlendiren çaylar’da yapılıyor.

Yağ yiyerek yağ yakılır mı?
Sirke Limon Lahana
soğan suyu ile zayıflamak mümkün mü
Greyfurt kürü ile zayıflamak mümkün mü?
Diyetisyen Eve Günay Akkuş tüm bu soruların yanıtlarını veriyor. İyi Fikir’e konuk olan ünlü diyetisyen doğal yollardan zayıflamanın sırlarını paylaşıyor.

Sıradan Değil, İyi Fikir!
Hayatın bütün renklerini TRT 1 ekranlarından evlerinize taşıyan İyi Fikir dopdolu İçeriği ile İzleyicilerin vazgeçilmezi oldu.

TRT1’i kadın kuşağında başarı ile temsil eden İyi Fikir 5. Sezonunda yeni dekoru, görsel tasarımları ve alanında uzman isimleriyle hafta içi her gün ekranda olacak. 4 sezondur hayatın içinden gerçek konu ve konukları ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren İyi Fikir yeni sezonda sunucusu Ece Erken ile hem daha dinamik hem de daha geniş bir yelpaze ile izleyicilerini yeni güne hazırlıyor.

İyi Fikir’de her günün farklı konu ve konukları var. Pazartesi’den Cuma’ya pek çok konu ve uzman konuğa ev sahipliği yapan İyi Fikir, izleyicilerinin internet ve telefonla programa katılması ile aynı zamanda interaktif bir program olma özelliğini de taşıyor. SAĞLIK, PSİKOLOJİK SORUNLAR, DİNİ KONULAR, DENGELİ BESLENME – DİYET, YÖRESEL YEMEKLER, DÜNYA LEZZETLERİ, EMLAK, MODA, SPOR, MAKYAJ, CİLT BAKIMI, ÖZEL YETENEKLER, EL İŞİ, EKOLOJİK YAŞAM, FİTOTERAPİ ve daha pek çok konu, İyi Fikir’de…

TRT1 İzleyicileri Haftanın Beş Günü İyi Fikir ile buluşuyor…
5. Sezonda Pazartesi günleri sağlığın adresi İyi Fikir olacak. Sağlık sorunlarınız mı var? Doktora gitmeden önce sorularınıza cevap almak, sorunlarınızı anlatmak mı istiyorsunuz? Merak edilen konular uzman doktorların, kolay ve anlaşılır anlatımları ile İyi Fikir’de ele alınıyor, izleyicilerimizin sağlık sorunlarına ışık tutuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.