Evleneceksen Gel 3 Nisan Kaan ve Solmaz’ın ailesi neden engel oluyor

Evleneceksen Gel’de yeni nişanlanana Kaaan ve Solmaz’ın arasındaki aile krizi nasıl aşılacak?
Aile krizi bitecek mi?
Evleneceksen Gel 03 Nisan 2017 Pazartesi 15:00’de Show Tv’de

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın ev sahipliğindeki “Evleneceksen Gel”, hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Programın bu haftaki ilk bölümünde, yeni nişanlanan Solmaz ile Kaan arasındaki aile krizinin aşılıp aşılamayacağı masaya yatırılacak.
Show 15.00

Wkranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.