Bir Yastıkta Kocayalım 3 Nisan 2017 Sevda ve Metin çifti

Kaçarak evlenen Metin ve Sevda çifti arasında büyük bir kaynana krizi yaşanıyor. sevdiği için kaçtığını söyleyen Sevda bu ilişkiyi nasıl kurtarabilir?

Bir Yastıkta Kocayalım 3 Nisan 2017 Pazartesi günü 14.45’de ekranlara geliyor.

Gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan program, “Evlilik nedir?”, “Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?”, “Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?”, “Neden boşanmalar bu kadar artıyor?” gibi sorulara cevap arayacak. Ekran başındakileri hayrete düşürecek, mutlu edecek ve yol gösterecek pek çok unsuru içinde barındıran “Bir Yastıkta Kocayalım” ülkemizde artan boşanma sayılarına çözümsel bir yaklaşım getirirken, evlilikte yapılan hataları da göz önüne serecek.

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getirecek. “Bir Yastıkta Kocayalım” isimli 20 Şubat Pazartesi günü ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında olacak.

Bir Yastıkta Kocayalım hafta içi her gün saat 14.45’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak

Bir Yastıkta Kocayalım 3 Nisan 2017 Pazartesi günü 14.45’de TRT 1’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.