Evleneceksen Gel 4 Nisan 2017 Özlem ve Ömür ayrılacak mı

Evleneceksen Gel 4 Nisan 2017 salı 15:00’de Show TV’de yayınlanıyor. Özlem ve Ömür arasında yaşanan gerginlik ekranlara yansırken ilişkileri tehlikeye girecek.

Ekranların sevilen evlilik programı “Evleneceksen Gel”, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelmeye devam ediyor. Programın bugünkü bölümünde Ömür ile Özlem arasındaki gerilim damga vuracak. “Ömür ile Özlem arasındaki yüksek gerilim nasıl son bulacak?” sorusunun cevap bulacağı program kısmetini arayanları bir araya getirecek.
Show 15.00

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel hafta içi her gün 15:00’te Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.