Nurselin Evi 5 Nisan, internet ve telefon bağımlılığı

Nursel’in Evi 5 Nisan pazartesi günü Büşra Kırmızı’yı konuk ediyor. Bugün Nurdan Beşen’le Ergenliğe dair akla gelenler konuşulacak.

Nursel’in Evi 5 Nisan 2017 Çarşamba 12:00’de Show TV’de

Ev dekorasyonundan sağlığa, güzellikten yemeğe kadar her konunun konuşulduğu “Nursel’in Evi nin mutfaktaki konuğu Büşra Kırmızı, parmesanlı mücver ve osmanişname yapımını gösterecek. Nursel Ergin, ikinci konuğu uzman psikolog Nurdan Beşen ile ise internet ve telefon bağımlılığı, aile içi iletişim ve ergenliği konuşacak.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi son bölüm, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak.

Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek. Nursel’in Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel’in Evi 5 Nisan 2017 Çarşamba 12:00’de Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.