Evleneceksen Gel 6 Nisan 2017 Solmaz’ın okuduğu şiir

Evleneceksen Gel bugünkü bölümde Solmaz ve Kaan arasında yaşanan aile krizi devam ediyor. Ayrıca Solmaz bugün Yıldız Tilbe’nin dayan yüreğim şarkısındaki şiiri okuyacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Evleneceksen Gel 6 Nisan 2017 Perşembe 15:00’de Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.