Nurselin Evi 7 şubat Tülin İriş Örgü Kilim Modeli

Nursel Engin’in Nursel’in Evi programında bugün Tülin İriş örgü modelleriyle ekranlara gelecek. Ayrıca Aslıhan Esmerkaş ile “Nohutlu Yahni” ve “Ispanak Yatağında Köfteli Yumurta” tarifleri yapılacak.

Nursel Engin izleyicilerine özel bir jestle whatsapp numarasına sevgililer gününe özel videolarını bekliyor.
Sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünmeyin, sevdiklerinizle çektiğiniz fotoğraf ve videoları bizimle paylaşın. 14 şubat’ta günün videosu veya günün fotosu olarak yayınlayalım.

Nursel Ergin, Nursel’in Evi ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca Nursel’in Mutfağı ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği Nursel’in Evi hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nursel’in Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Aslıhan Esmerkaş ile nohutlu yahni ve ıspanak yatağında köfteli yumurta yapımını gösteriyor. İkinci konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile örgü kilim yapımını gösterirken Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ile ise kanserden korunmak için nasıl beslenmemiz gerektiği üzerine konuşuyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan Nursel’in Evi sıcak atmosferiyle 7 Şubat Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

Sevgililer günü videosu için Whatsapp numarası: (0553)1324449

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.