Nurselin Evi 10 Nisan 2017

Nurselin Evi bugünkü bölümde Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ve Adalet Demaylar’ı konuk ediyor.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ile Pratik ve Sağlık Beslenme Çözüm Önerileri ve Mutlu Diyet Mutlu Çiftlik, Adalet Demaylar ile”Patlıcan Sarma” ve “Susamlı Simit” tarifleri yarın 11.45 ‘te show tv’de

Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek. Nursel’in Evinde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan Nurselin Evi son bölüm, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak.

Türkiye Lezzet Ödülleri yarışmasında ‘En İyi Yemek Programı’ dalında #Nurselinevi programımızda yer almaktadır. 30 Nisan 2017 ‘ye kadar devam edecek olan oylamada oy kullanmak için http://www.turkiyelezzetodulleri.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nursel’in Evi 10 Nisan 2017 Pazartesi 12:00’de Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.