Evleneceksen Gel Kaan Solmaz’a Hala Aşık Olduğunu Söyledi

Evleneceksen Gel’de Kaan Solmaz’dan sona huzura erdiğini söylüyor. Kaan’la tekrar bir araya gelen Fatma’ya Nurullah akıl vermek istiyor ancak, Fatma gecikmeden cevabını veriyor. Kaan ben ona kısa sürede aşık oldum ama bir türlü anlaşamadık dedi.

Fatma ile neden devam ediyorsun sorularını da cevaplayan Kaan biz onunla iyi anlaşıyoruz zaman her şeyi belirleyecektir dedi.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!
Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor!
Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.