Evleneceksen Gel 12 Nisan 2017

Evleneceksen Gel 12 Nisan 2017 Çarşamba bugünkü bölümde Melek Aradığı aşkı bulabilecek mi? Bu güne dek aradığı aşkı bulamayan Melek kendisi için gelen adaylarla görüşecek.

Melek aradığı mutluluğu bulabilecek mi? sorusunun cevap bulacağı programda locadaki diğer adaylar kısmetlerini aramaya devam edecek.

Evleneceksen Gel 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:00’de Show TV’de

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel 12 Nisan 2017 Çarşamba 15:00’de Show TV’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.