Bir Yastıkta Kocayalım 12 Nisan 2017 – Zeynep & Ali

Bir Yastıkta Kocayalım 12 Nisan bölümünde Ali’nin sosyalmedya düşkünlüğü nedeniyle isyan eden Zeynep bakalım neler yapacak?

Bir Yastıkta Kocayalım 12 Nisan 2017 Çarşamba günü 14.45’de TRT 1’de

Gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan program, “Evlilik nedir?”, “Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?”, “Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?”, “Neden boşanmalar bu kadar artıyor?” gibi sorulara cevap arayacak. Ekran başındakileri hayrete düşürecek, mutlu edecek ve yol gösterecek pek çok unsuru içinde barındıran “Bir Yastıkta Kocayalım son bölüm” ülkemizde artan boşanma sayılarına çözümsel bir yaklaşım getirirken, evlilikte yapılan hataları da göz önüne serecek.

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getirecek. “Bir Yastıkta Kocayalım” isimli 20 Şubat Pazartesi günü ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında olacak.

Bir Yastıkta Kocayalım 12 Nisan 2017 Çarşamba günü 14.45’de TRT 1’de

Alakalı diğer konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.