Evleneceksen Gel 26 Nisan 2017 Nurullah Cansel Son Durum

Evleneceksen Gel bugünkü bölümde Cansel ve Nurullah arasında sürpriz bir gelişme yaşanıyor. İkili arasında sürpriz bir gelişmenin yaşanacağı programda locadaki diğer isimler de yeni adaylarla bir araya gelecek.

Evleneceksen Gel 25 Nisan 2017 Çarşamba 15:00’de Show TV’de

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel 25 Nisan 2017 Çarşamba 15:00’de Show TV’de

Bu konuya yorum yapın

Yorumlar için tıklayın

Yorum yapmak ister misiniz?