Evleneceksen Gel 27 Nisan 2017 Solmaz Kaan aileleri ikna olacak mı

Evleneceksen Gel 27 Nisan 2017 Perşembe 15:00’de Show TV’de ekranlara gelecek bölümde Solmaz ve Kaan ailelerini ikna etmek için uğraşacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?
Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel 27 Nisan 2017 Perşembe 15:00’de Show TV’de

Mutlulukları için önlerinde tek engel aileri olan Solmaz ve Kaan onları ikna etmek için mücadele edecek. “Görüşmelerini zamana bırakan Solmaz ile Kaan ailelerini ikna edip nikâh masasına oturabilecekler mi?” sorusunun yanıt bulacağı programda sürpriz gelişmeler yaşanacak.

Bu konuya yorum yapın

Yorumlar için tıklayın

Yorum yapmak ister misiniz?