Evleneceksen Gel 28 Nisan 2017 Nurullah Kime Talip Oldu

Evleneceksen Gel bugünkü bölümde Nurullah sürpriz bir isime talip olacak.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen programda Nurullah herkesi şoke edecek açıklamalarda bulunacak. Nurullah’ın aklındaki sürpriz isim kim? sorusunun cevap bulacağı programda yeni buluşmalar da yaşanacak.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?

Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel 28 Nisan 2017 Cuma 15:00’de Show TV’de

Bu konuya yorum yapın

Yorumlar için tıklayın

Yorum yapmak ister misiniz?