Evleneceksen Gel Solmaz ve Songül Özel Oda Görüşmesi

Evleneceksen Gel Solmaz ve Songül Özel Oda Görüşmesi

Evleneceksen Gel son bölümünde solmaz ve Songül Yüzleşti. İkili arasında bir karmaşa vardı. Kafasını dinlemek için Konya’ya giden Songül, Solmaz’a neden mantık evlilik yapmadığını sordu.

 

Uzun aradan sonra bir araya gelen Solmaz ve Songül ne konuştu?

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği Evleneceksen Gel programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel son bölüm” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Solmaz Kaan’la ilgili kafasına takılanları anlatıyorYarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?

Evleneceksen Gel, Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye’nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV’de…

Evleneceksen Gel 28 Nisan 2017 Cuma 15:00’de Show TV’de

1

Bu konuya yorum yapın

Yorumlar için tıklayın

Yorum yapmak ister misiniz?